Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
Dnes oslavuje: Dagmara
Sobota, 20 December 2014
135226

NÁHODNÝ VÝBER

Aktuality

TESTDve správy
Utorok, 15 Máj 2012 21:34

Dobrá správa: slávne lietadlo 50. rokov Mig -15 mieri na Airshow Slavnica 2012. Na letovú ukážku bude vzlietať z letiska Trenčín. Priatelia z Českej republiky nám posielajú dva Texany T6/SNJ5, ktoré vyplnia výpadok dvoch lietadiel, kvôli technickej poruche.

Nepotešujúca správa: Lietadlá YAK-3U, Mustang P-51 a C45H Twinbeech sa nezúčastnia nášho leteckého dňa z technických príčin. Ako som už spomínal, nahradia ich Texany T6/SNJ5.

 
Aeroklub Bratislava priletí na Airshow Slavnica 2012 s tým najcennejším
Utorok, 24 Apríl 2012 20:17

Luňák LF 107, L40 Meta Sokol a kraťas Z526 AFS-V, krásne a výnimočné lietadlá majú namierené do Slavnice. Na letecký deň príde aj Ing. Miloš Ort, CSc., vedúci slávnej akrobatickej štvorky. Pre svoj pokročilejší vek bude svojho Luňáka sledovať už iba zo zeme. Viac: pilot Miloš Ort z Lábu.

 
Chcete sa zoznámiť so žralokom? – Navštívte Airshow Slavnica 2012.
Streda, 11 Apríl 2012 19:46

SHARK  - je mladý, ak nie najmladší slovenský produkt v oblasti lietania na Slovensku a v kontraste so starými – historickými kúskami to môže byť úžasné predstavenie.

SHARK - je rýchly, skutočne najrýchlejší vo svojej kategórii a pri iných rýchlych mašinách by sa určite super vynímal.

SHARK - je „žralok“, je to malá divoká „stíhačka“, je to „šidlo“, ktoré sa v rukách pilotov mení na „malého dravca“.

SHARK - priťahuje pozornosť všade tam, kde sa objaví, medzi ostatnými kolegami vyzerá totiž skutočne sexi.   

SHARK - má teraz jediný problém. Že záujem oň je veľký, výroba ešte stále nie je sériová a klienti nám ho berú doslova z rúk, takže ešte stále nemáme svojho predvádzacieho a musíme oslovovať klientov, aby nám na rôzne akcie toho svojho vysnívaného požičali.

Veríme, že SHARK na Airshow Slavnica sa nám predstaví v plnej kráse.

 


 

 

 
Zrodený pre lietanie
Utorok, 20 Marec 2012 16:42

Účasť na leteckom dni potvrdil letec, pre ktorého je lietanie celoživotnou vášňou - Zoltan Veres. Zoltan nie je iba vynikajúci akrobatický pilot, ale hlavne človek, ktorý vyniká svojou húževnatosťou, skromnosťou a túžbou urobiť pre diváka maximum, či už vystupuje na veľkých alebo malých leteckých podujatiach. Viac sa dozviete ak kliknete na MXS alebo Zoltán Veres.

 
Slávne lietadlá druhej svetovej vojny smerujú na Slovensko
Pondelok, 19 Marec 2012 00:00

Prvýkrát od II. svetovej vojny smerujú na Slovensko slávne lietadlá tej doby. Svoju účasť potvrdili lietadlá Spitfire, TBM R3 Avenger, AT6 Texan Zero replica či Boeing Stearman. Bližšie informácie nájdete v sekcií Lietadlá

 Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

© 2014 aviatikteam s.r.o., gator.sk web service